W ostatnim czasie rynek tytoniowy przechodzi nie małe rewolucje. Pamiętam, gdy jeszcze wielki hipe ogarniał papierosy elektroniczne. Teraz idę one w zapomnienie na rzecz nowej technologi.

IQOS’a poznałem dzięki playboyowi

Dosłownie równy rok temu kupiłem wydanie Playboya, w którym opisany był IQOS. System kosztował wtedy nie małe pieniądze, więc odpuściłem sobie jego kupno i zapomniałem o nim, aż do maja bieżącego roku. Akurat skończyłem 18 lat i poszedłem wypożyczyć system IQOS.
Dostałem wtedy sześć paczek wkładów tytoniowych za darmo i urządzenie, które miałem zwrócić po siedmiu dniach.

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, jak on właściwie działa? Odpowiedź na to pytanie kiedyś wydawała mi się naprawdę skomplikowana, ale teraz wiem o tym systemie już prawie wszystko.

Spalanie

Właściwie to w systemie tym nie zachodzi reakcja spalania. Podgrzewacz podgrzewa wkłady tytoniowe do temperatury, aż 350 stopni censjusza. Dzięki temu takie „palenie” nie zawiera w ogóle substancji smolistych.

Wkłady tytoniowe – HEETS

W polsce dostępne są cztery smaki wkładów tytoniowych:

  • Granatowe – odpowiednik Marlboro Fuse Beyond
  • Turkusowe – odpowiednik Marlboro Ice Blast
  • Żółte – odpowiednik Marlboro Gold
  • Pomarańczowe – odpowiednik Marlobro red

Osobiście najbardziej przepadam za smakiem HEETS granatowych. Są one bardzo intensywne, więc spokojnie mogę się tym „napalić”. Poza granicami naszego kraju HEETS ma naprawdę rózne smaki. U naszych sąsiadów, na Ukrainie są dostępne np. Purple Label, które są połączeniem mentola i jagody.

Znalezione obrazy dla zapytania heetsy
Opis wszystkich smaków dostępnych w polsce

Czy to się w ogóle opłaca?

Jeżeli chcecie kupić IQOS’a z zamiarem rzucenia palenia to szczerze polecam wam po prostu zainwestować w desmoxan. Według mnie jest to alternatywa dla ludzi, którzy nie potrafią, lub nie chcą rzucić palenia. Największą zaletą według mnie jest to, że pozbędziemy się smrodu papierosów i nie będziemy mieli oporów przed paleniem w pomieszczeniach, ponieważ zapach jest bardzo neutralny dla otoczenia. I jest to tylko aerozol nikotynowy.

Promocja

Jeżeli zakupicie sytem IQOS z mojego polecenia to możecie liczyć na 4 darmowe paczki HEETSÓW i aż 120 zł zniżki na każdy model IQOS’a!!!
Dodatkowo niespodziankę dorzuconą ode mnie, która umili wam (nie)palenie

—> LINK PROMOCYJNY <—

Mam nadzieję, że spodobał wam się ten system, jestem już doświadczonym użytkownikiem, więc jeżeli macie jakiś problem i pytania to zapraszam do zakładki kontakt na górze strony.

16 thoughts on “ IQOS – sześć paczek papierosów za darmo & IQOS 3.0 ”

  1. Hej, bardzo dużo pale heetsow 1-2 paczek dziennie. Chciałam zapytać jak mogę przynajmniej 1 raz w miesiącu uzyskać jakikolwiek kod na DARMOWA paczkę?

  2. Dzieki za kod ! 🙂 -120% super
    Miałam jednak nadzieję na te 4 paczki i jedną od „firmy” tak jak pisało. Ostatecznie dostałam tylko trzy…

  3. Hej.Mam pytanie.Czy w zestawie do testowania jest jakaś ładowarka?I czy potem można ten testowany przez siebie taniej odkupić?

  4. 100%alternatywa do papierosòw palę HEETSY miesiąc przestałem śmierdzieć papierosami i pocałunek ma smak lepsze samopoczucie polecam sprubować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *